Jakiego smartfona kupić?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Enriquez
    odpowiedział(a)
    mój 6S potrafi się niestety czasem zwiesić na aplikacji do dzwonienia - nie działa nic - jak się z tego wyjdzie, reszta działa, chcę zadzwonić - wisi. Nie wiem co z tym zrobić. W poprzednich iPhonach tak mi się nie robiło.

    Zostaw komentarz:


  • piramida
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez micho_m
    A ja znowu polecam iphona, teraz posiadam 6 i znowu dlugo go nie zmienie. Nie interesuje mnie ile ma RAMU, jaki procesor itd. On po prostu dziala, nie kontroluje ilosci aplikacji w tle itp. po prostu telefon dziala caly czas bez zadnych restartow, zwiech i do tego jest mega szybki.
    rzeczywiście, jedyny telefon ktory mnie jeszcze nie wqrwił :szeroki_usmiech

    Zostaw komentarz:


  • mamaj12
    odpowiedział(a)
    micrusec, jako, że teraz przeczytałem to odpowiem. Myślę, że średnio ok 2 dni, do 1 dnia raczej nie zszedłem. Przy czym użytkowanie nie jakieś intensywne, raczej normalne.

    Zostaw komentarz:


  • micho_m
    odpowiedział(a)
    A ja znowu polecam iphona, teraz posiadam 6 i znowu dlugo go nie zmienie. Nie interesuje mnie ile ma RAMU, jaki procesor itd. On po prostu dziala, nie kontroluje ilosci aplikacji w tle itp. po prostu telefon dziala caly czas bez zadnych restartow, zwiech i do tego jest mega szybki.

    Zostaw komentarz:


  • micrusec
    odpowiedział(a)
    mamaj12, jakbyś czytał post stronę wcześniej to wiedziałbyś, że dwie osoby w tym Ja zapytały Cię ile trzyma Ci bateria w LG G3 2 GB/16GB ?

    Ja kupiłem sobie LG G3 3GB/32GB przeznaczony na rynek Szwedzki, oryginalny oczywiście - taką wiadomość przekazało mi LG Polska.

    Zostaw komentarz:


  • mamaj12
    odpowiedział(a)
    Podpinam się częściowo po pytanie pskosz'a, co sądzicie o Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL 16GB?
    Znajomy o takim myśli, a jest niechętny do "no name'owych" marek.
    Warty ten Asus takiej kasy?

    Zostaw komentarz:


  • piotras74
    odpowiedział(a)
    bzyq_74, Będziesz zadowolony. Długo szukałem i wybrałem ten model.

    Zostaw komentarz:


  • bzyq_74
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez piotras74
    A ja od paru tygodni mam Meizu m2 note. Wszystko działa super. Duży ekran i wytrzymała bateria.
    Piotrze obyś miał rację bo takiego zamówiłem

    Zostaw komentarz:


  • calaisius
    odpowiedział(a)
    Jak już wspomnieliście o chińczykach to jest fajna promocja jutro http://www.elephone.hk/readnews/8187.html za 12.12 USD można nabyć kilka telefonów od elephone.

    Od razu powiem że marki nie znam i nie widziałem na żywo ale może będzie ktoś odważny i wyłoży te 12 USD bo specyfikacja np takiego p8000 to

    Main Features:
    Display: 5.5 inch IPS Screen
    CPU: MTK6753 64bit Octa Core, 1.3GHz
    System: Android 5.1
    RAM + ROM: 3GB RAM + 16GB ROM
    Camera: 5.0MP front camera + 13.0MP back camera
    Bluetooth: 4.0
    GPS: GPS, A-GPS
    Features: Fingerprint ID
    Battery: 4165mAh (Typ.) (4000mAh Rated)
    SIM Card: Dual SIM dual standby, dual micro SIM
    Network:
    2G: GSM 850/900/1800MHz
    3G: WCDMA 900/2100MHz
    4G: LTE 800/1800/2600MHz

    Więcej info tutaj

    Może ktoś skorzysta.

    Pozdrawiam
    Kamil

    Zostaw komentarz:


  • Nurek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez parasite
    Zamieszczone przez Nurek
    W Polsce sa dwa sklepy Doogee w Warszawie i Wrocławiu. Planuję podjechać po świwtach i obejrzeć. Może ktoś już miał w rękach, ogladał?
    Ja jedynie do czego mogę się przyczepić to bateria ale to wszystko zależy od tego jak się używa telefonu.
    Ja ostatnio też kupiłem chińczyka tyle, że od Xiaomi i jak na razie jestem zadowolony. Wygląda identycznie jak Huawei kumpla z tym, ze ma lepsze parametry
    Xiaomi to lider bogato wyposażone telefony.

    Zostaw komentarz:


  • parasite
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Nurek
    W Polsce sa dwa sklepy Doogee w Warszawie i Wrocławiu. Planuję podjechać po świwtach i obejrzeć. Może ktoś już miał w rękach, ogladał?
    Ja jedynie do czego mogę się przyczepić to bateria ale to wszystko zależy od tego jak się używa telefonu.
    Ja ostatnio też kupiłem chińczyka tyle, że od Xiaomi i jak na razie jestem zadowolony. Wygląda identycznie jak Huawei kumpla z tym, ze ma lepsze parametry

    Zostaw komentarz:


  • Nurek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Maicroft
    Parametry tego jak i kulku innych telefonow z Chin wypadaja calkiem sensownie. Sam jestem ciekaw jak to w realu wyglada.

    Ciekawe, kiedy dostana Androida 6.0 8)
    W Polsce sa dwa sklepy Doogee w Warszawie i Wrocławiu. Planuję podjechać po świwtach i obejrzeć. Może ktoś już miał w rękach, ogladał?

    [ Dodano: Pią 11 Gru, 15 12:00 ]
    Zamieszczone przez parasite
    Nurek, parametry ok, ale pytanie o system. Z tego co wiem jak to jest na procesorze MTK to możesz zapomnieć o jakimś nieoficjalnym romie, ale to trzeba by sprawdzić. Gdzieś w komentarzach ktoś pisał, że bateria znika w oczach i mocno się grzeje.
    Czytałem ze ten procesor sie grzeje ale ponoć własne w tym modelu producent tego procesora jakoś to wyeliminował.
    Dodatkowo o telefonach tutaj http://telchina.pl/doogee-f3-zbudowa...go-t20381.html forum dla użytkowników chińskich telefonów i osob robiacych zakupy w Azji

    Zostaw komentarz:


  • parasite
    odpowiedział(a)
    Nurek, parametry ok, ale pytanie o system. Z tego co wiem jak to jest na procesorze MTK to możesz zapomnieć o jakimś nieoficjalnym romie, ale to trzeba by sprawdzić. Gdzieś w komentarzach ktoś pisał, że bateria znika w oczach i mocno się grzeje.

    Zostaw komentarz:


  • Maicroft
    odpowiedział(a)
    Parametry tego jak i kulku innych telefonow z Chin wypadaja calkiem sensownie. Sam jestem ciekaw jak to w realu wyglada.

    Ciekawe, kiedy dostana Androida 6.0 8)

    Zostaw komentarz:


  • Nurek
    odpowiedział(a)
    Upatrzyłem sobie takiego chińczyka, może komuś sie spodoba - 3 GB RAM, pamieć 16 GB. aparat 13MPx. dwie karty Sim. aparat od Samsunga, ekran od LG, grubość 6,8 mmm, procesor 8 rdzeni

    Zostaw komentarz:


  • pablo2374
    odpowiedział(a)
    mamaj12, a ile Ci trzyma bateria na nim? Bo tak się zastanawiam co by go sobie kupić.

    Zostaw komentarz:


  • mamaj12
    odpowiedział(a)
    micrusec, ja mam G3 2gb/16gb i jestem zadowolony. Chwilę się trzeba przyzwyczaić do wielkości i "obudowy" a potem jest już ok.

    Zostaw komentarz:


  • micrusec
    odpowiedział(a)
    Co sądzicie lub inaczej co wybrać G3 wersji 3GB /32 GB czy G FLEX2 2 GB/ 16GB ? Jakbym dostał dobrą ofertę na G4 tego najnowszego to dałbym mu szanse.

    Zostaw komentarz:


  • D2mian
    odpowiedział(a)
    S6

    Zostaw komentarz:


  • pskosz
    odpowiedział(a)
    Super dzięki, też się zastanawiam nad P8 Lite
    :szeroki_usmiech

    Zostaw komentarz:


  • calaisius
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez pskosz
    Panowie zastanawiam się na kupnem telefonu i mam tkie na myśli



    tylkten ostatni ma 8 Gb ram

    A może coś innego tak do 900-1000 zł ????



    Do 5 cali
    Honor 4c bym sobie odpuścił bo 8GB pamięci wewnętrznej to w dzisiejszych czasach na prawdę mało. Sam mam służbowy sony m2 z 8GB pamięci wewnętrznej i to jest jakaś masakra. Mam kartę 16GB i co tylko można to na nią przerzucam, a aplikacji na prawdę nie mam za dużo tylko yanosik vitay allegro i mam 600MB wolnego na telefonie.
    Co do Asusa ZenFon 2 laser bardzo fajny sprzęt. Kupiłem w listopadzie mojej małżonce. Nie ma co porównywać z m2. 2 GB Ram robią swoje, można kilka aplikacji włączyć i nie widać żadnych zawiech. Aparat tylni robi bardzo ładne zdjęcia można sobie popatrzeć np tutaj Przedni aparat też ujdzie. Telefon ma Goriilla Glass co nam się bardzo spodobało to bardzo trudno jest zarysować ekran (telefon lata bez pokrowca w torebce) Tutaj przesadna reklama tego ale coś w tym jest :lol: (była już na forum)
    Podsumowując bardzo fajny sprzęt za rozsądne pieniądze i gdybym miał go kupić to kupiłbym jeszcze raz. A żeby nie być posądzonym o reklamę to rozważyłbym tak jak tutaj wcześniej wspomniano Huawei P8 Lite w Twoim budżecie się zmieści i ma bardzo pozytywne opinie a w sklepie który podałeś jest w tej samej cenie co Asus.

    Pozdrawiam
    Kamil

    Zostaw komentarz:


  • kapi
    odpowiedział(a)
    również podpytam - jakie są Wasze doświadczenia z telefonami współdziałającymi z MirrorLink-iem ?
    obecna moja Moto G2 niestety nie chce prawidłowo współdziałać. i myślę nad zmianą.
    najlepiej było by gdyby tel obsługiwał 2 karty

    moje typy to:
    - Samsung S4mini dual,
    - Samsung S5mini dual,
    - Sony..... dual ?

    możecie coś polecić co będzie współpracować bez wykonywania specjalnych czynności i kobieta sobie z tym poradzi ?

    Zostaw komentarz:


  • leonn
    odpowiedział(a)
    Przejrzałem parę kartek wstecz, ale nie trafiłem na opinie o Samsungu J5, macie jakieś doświadczenia?
    Miałem go w rękach i powiem szczerze, że mi się podoba, 5" ekran, 13mega aparat, myślałem też o A5, ale jakoś ta wersja A ma moim zdaniem toporną obódowę.

    Zostaw komentarz:


  • BADYL
    odpowiedział(a)
    blackrs, fajnie, że dałeś info co do P8lite. Napisz mi jeszcze jak z dźwiękiem słuchawki? W necie znalazłem kilka negatywnych opinii...

    [ Dodano: Wto 08 Gru, 15 17:21 ]
    ps. akurat dziś przeglądałem sobie ofert operatorów kom. i z tel. jakie mnie się na dzień dzisiejszy podobają to H P8, HTC 626,820 i M8s. Huawai i M8s w interesującym mnie abonamencie póki co jeszcze zbyt drogie ale mam nadzieję, że z biegiem czasu ceny polecą

    Zostaw komentarz:


  • czto
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez lu5asz
    Huawai P8 ma ktoś i może go polecić lub nie?
    Bawiłem się trochę tą słuchawką (koleżanka ma). Świetny design i wykonanie (metal). Fonik chodzi płynnie i bez zadyszki. Huawai ma specyficzną nakładkę i lepiej przed zakupem troche się nią pobawić.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...